/https%3A%2F%2Fcdn.pijper.io%2Fcore%2Fpanorama-fallback2.png)
Liam Byrne, die naam zegt u misschien niets. Maar hij is de broer van David Byrne, die kwam om bij een veelbesproken liquidatie tijdens een weging voor een bokswedstrijd, februari 2016, in het Regency Hotel in Dublin. Een van de schutters bij dat delict was verkleed als vrouw.
Paparazzi
Byrne stond erop afgelopen weekeinde bij de wedstrijd tussen zijn club Liverpool en Real Madrid aanwezig te zijn. En zo geschiedde. Maar de Ierse paparazzi hadden hem in de smiezen. Hij is vastgelegd met vrienden en familie. Jammer voor hem ging de cup met de grote oren aan zijn club voorbij na onder meer twee keeper-blunders.
Aanslagen
Politie in Ierland en Groot Brittannië zien hem als een van de leiders van het Kinahan-kartel. Mogelijk zouden er nieuwe aanslagen vanuit deze hoek op stapel staan, zo meldt The Irish Sun. De Kinahan-clan is al een jaar of twee verwikkeld in een vete met de Hutch-clan.
/%23source%2Fpanorama%2Fuploads%2F2018%2Fmei_2018%2Funknown.jpg)
Bankrekeningen
Tegen Byrne loopt op dit moment een groot witwasonderzoek. De fiscale recherche heeft bij hem een groot aantal dure wagens en juwelen in beslag genomen. Verder is er beslag gelegd op zijn bankrekeningen. Dat hij er toch in geslaagd is naar de Oekraïne af te reizen laat zien dat hij nog ergens een potje had liggen.