/https%3A%2F%2Fcdn.pijper.io%2Fcore%2Fpanorama-fallback2.png)
De sint was aan het zeiken, toen de politie zat kijken. Dat vonden de agenten niet fijn, want plassen tegen iemands anders huis is natuurlijk helemaal niet rein.
Bij wijkagent Frank Westerop sloeg de twijfel daarom toe, verdient de sint in plaats van een boete niet gewoon de roe? Het is dan ook niet duidelijk of de man een bekeuring voor het plassen steeg. Wel verstuurde de agent een tweet, waarop duidelijk was dat de kindervriend dit deed zonder Zwarte Piet.
Is dit wat er bedoeld wordt met "en strooi dan wat lekkers...in de een of andere hoek"? En wel of geen bekeuring, want ik wil straks ook wat in mijn schoen!’, schreef de agent op Twitter, tja wat moet je nu met die heilige schimmelbezitter. Maar eigenlijk verdient Sinterklaas wel een klein beetje straf, voor het openbaar gebruiken van zijn staf.