Lifestyle

Van Wing voor Marcollini

In Panorama’s VanVoor, de langstlopende rubriek van Nederland, draagt een bijzondere dame een sexy foto van zichzelf op aan een bijzonder iemand in haar leven. Deze week: Wing (30) uit Zoetermeer.  

Micha Jacobs
Vanvoor
Wing (30) uit Zoetermeer.
Wing (30) uit Zoetermeer.  

Wing gaf als hostess, (paal)danseres en vuurspuwster veel ‘_wingspiration_’ aan de entertainmentbranche, maar werkt momenteel aan drone-performances: “Mooie installaties in de lucht met veel licht en soms ook vuurwerk!”

“Mijn vriend Marco werd eind vorig jaar gediagnosticeerd met de ongeneeslijke ziekte ALS, op een moment dat we pas een paar maanden samenwoonden, dus er is veel gebeurd in korte tijd. Een paar jaar geleden zorgde hij nog voor mij toen ik een slechte periode had, en nu moet ik opeens voor hem zorgen.

Met alle liefde natuurlijk, maar dat is niet altijd even makkelijk. Ik was erg actief in de entertainmentbranche – van paaldansen tot vuurspuwen en ander spektakel – maar dat gaat voorlopig niet meer. Ik kan steeds moeilijker van Marco’s zijde wijken en dat wil ik ook niet. Hij komt uit Italië, ik noem hem altijd Marcollini, wat een combinatie is van zijn voor- en achternaam, en wij praten standaard in het Engels met elkaar.

‘Met deze foto probeer ik een glimlach op Marco’s gezicht te toveren’ 

With you by my side, I feel so much better is erg toepasselijk voor hoe wij nu samen in het leven staan. Volgende week is hij jarig, dus met deze foto probeer ik, ondanks alles, toch een grote glimlach op zijn gezicht te toveren.”

Foto: toonen-wientjens.com
Haar & make-up: Jedidjah Kuijten

Ook iemand verrassen met een mooie foto? Meld je dan nu aan op vanvoor@panorama.nl!

Meer Lifestyle