Onlangs claimde een anonieme bron in weekblad Story nog dat Gers Pardoel zijn eigen vlees en bloed al drie jaar niet meer had gezien, maar nu bevestigt de rapper dit verhaal zelf. In de podcast Pass De Aux vertelt de artiest dat de situatie met zijn zoon Goud en dochter Rocci onveranderd moeizaam is.
De oorzaak van de breuk ligt bij het conflict met zijn ex-partner Sélina van Gool. Zij beschuldigde de rapper eerder van mishandeling en intimidatie, zaken waarover ze ook schreef in haar boek Intieme Terreur. Pardoel ontkent de beschuldigingen en stelt in de podcast dat zijn ex een onjuist beeld schetst bij de autoriteiten.
"De moeder heeft in de rechtbank gelogen. Die heeft gezegd: 'Hij heeft zijn kinderen opgesloten en hij heeft een gedragsstoornis'. Ze zit te liegen in de rechtbank en ik zit daar... beide zijn niet waar", aldus Gers. Volgens de rapper wordt hem het contact met zijn kinderen onmogelijk gemaakt door de verklaringen van zijn ex.
Problemen met de kinderbescherming
Pardoel geeft aan dat hij regelmatig te maken krijgt met de kinderbescherming, maar dat gesprekken met zijn ex niets opleveren. Hij baalt van de manier waarop dit soort zaken in Nederland afgehandeld worden. "Ik gooi zeker niet de handdoek in de ring. Ik zou mijn kinderen nooit opgeven, alleen het wordt me niet makkelijk gemaakt. Het is gewoon een bizarre situatie dat dit kan in dit land", vertelt hij in de podcast.
De rapper benadrukt dat hij zijn kinderen nooit kwaad heeft gedaan. "Mensen mogen denken wat ze willen, maar ik heb mijn kinderen nooit iets aangedaan. Ik heb veel shit over me heen gekregen, maar de verhalen die ik heb gelezen en die de moeder van mijn kinderen vertelt, die zijn niet waar."
Naast zijn relaas in de podcast, baart Pardoel op sociale media opzien door de draak te steken met het boek van zijn ex. Hij heeft de cover van Intieme Terreur geparodieerd en vraagt zijn volgers welke versie hij moet gebruiken als hoes voor zijn volgende single.