Iedere dag het nieuws dat echte mannen interesseert

Sylvana IJsselmuiden 31 jaar: de mooiste foto’s én de opvallendste momenten uit haar carrière

Een terugblik op de Friese autosportfavoriet die al jaren elke timeline weet te domineren.

Sylvana IJsselmuiden

De jarige Sylvana: van SBS6 tot autosportfenomeen

Sylvana Indira Nikita IJsselmuiden viert vandaag haar 31e verjaardag. De blonde Friezin, ooit begonnen bij SBS6, werd pas echt een publiekslieveling toen ze bij Dumpert verscheen. Inmiddels is ze uitgegroeid tot een vaste waarde in de autosportwereld. Geliefd bij fans, coureurs en iedereen die haar socials volgt.

Dat Sylvana niet alleen verstand heeft van racen, maar ook van het maken van een sterke online indruk, blijkt uit haar Instagram. Haar feed staat vol scherpe oneliners, glamourfoto’s en backstagebeelden van Formule 1-weekenden.

De F1-coureurs weten haar te vinden

In de paddock is Sylvana allesbehalve een onbekende. Zo stuurde Lando Norris haar ooit een ‘bootycall’ en vierde ze een feestje met niemand minder dan Max Verstappen. IJsselmuiden beweegt zich inmiddels zo soepel door de F1-wereld dat menig fan haar als de onofficiële grid-queen van Nederland ziet.

Playboy? Alleen voor het juiste bedrag

Dat Sylvana haar volgers regelmatig trakteert op een spannend kiekje, is geen geheim. Logisch dus dat Playboy haar graag op de cover zou willen hebben. Ze onthulde eerder dat er een bod lag, maar dat dit “te laag” was voor een shoot waarbij ze haar kleren uit moet trekken.

Hoeveel er precies geboden werd, blijft een mysterie. Dat haar fans het dolgraag zouden zien, is wél duidelijk. Een volger grapte ooit dat hij haar “met twee nietjes op de middenpagina” wilde zien. Of Sylvana op haar 31e alsnog zwicht voor het bod? Wie weet.

De bijna-rol als Kees Flodder

Niet alleen een Playboy-cover lonkte. Sylvana was ook serieus in de race om de dochter van Kees Flodder te spelen in de nieuwe spin-off. Volgens eigen zeggen voelde ze zich vereerd dat de makers haar zagen als de dochter van Kees, die overigens ook Kees heet. Lekker makkelijk te onthouden.

“Ik kom ook van de straat, heb alles zelf moeten doen en opgebouwd. Dat gevecht herken ik. En juist daarom vond ik het een eer om in die rol te stappen,” vertelde ze op Instagram. Toch ging de rol uiteindelijk naar de 29-jarige Ghislaine van IJperen. Geen teleurstelling, benadrukte Sylvana, maar een bewijs dat ze wordt gezien voor grote producties.

Wat Sylvana zelf zegt over de toekomst

Sylvana blijft optimistisch én ambitieus. “Dit is nog maar het begin. Het mooiste komt nog, en ik ben er klaar voor.” Ze vervolgde: “Zoals Kees zou zeggen: 'Ik red me wel, hoor!' En zoals Syl zegt: ik ben véél meer dan alleen mijn uiterlijk.”

Entertainment
  • Instagram
  • NL Beeld / Arjo Frank - Inc, Instagram