Iedere dag het nieuws dat echte mannen interesseert

ZIEN: Gaby Blaaser (39) showt zichzelf van alle kanten in wit lingeriesetje

Actrice en model Gaby Blaaser laat haar volgers even zien hoe je reclame maakt voor een lingeriemerk.

Gaby Blaaser

In het filmpje staat Blaaser in het pashokje van een luxe lingeriewinkel. Ze laat verschillende setjes zien, maar de witte exemplaren winnen het duidelijk. Ze filmt zichzelf, lacht in de camera en weet precies wat ze doet.

Vrouwelijk en trots

Bij de beelden schrijft ze: "Ik vind het heerlijk om mama te zijn en dagen in mijn joggingpak te lopen, maar mooie lingerie herinnert me eraan hoe krachtig, vrouwelijk en trots ik mag zijn - elke dag!"

De reacties onder haar post zijn bijna allemaal positief. Vooral vrouwen reageren enthousiast op haar boodschap. Dat er ook nog wat shoptegoed te winnen valt, maakt het feestje compleet.

Bekend van alles

Wie Gaby een beetje volgt, weet dat ze overal opduikt. Ze speelde in SpangaS, Onderweg naar Morgen en GTST, maar werd daarna vooral bekend van realityshows. Van Expeditie Robinson tot Echte Meisjes in de Jungle - Blaaser zegt zelden nee tegen een camera.

Nieuwe klus bij SBS6

Binnenkort is ze weer op televisie te zien. Gaby doet mee aan Het Zwaard van Damocles, de nieuwe realityshow van SBS6. Het programma wordt gepresenteerd door Art Rooijakkers en draait om dertien BN’ers die tien dagen samen in een huis zitten. Vertrouwen, tactiek en verraad bepalen wie blijft en wie eruit vliegt.

De andere deelnemers zijn Rob Geus, Marianne Timmer, Iliass Ojja, Sander de Kramer, Diederik Jekel, Sylvia Geersen, Maik de Boer, Greetje Hakvoort, Remy Bonjasky, Esther Oosterbeek, Jaimy Vaes en Harrie Snijders.

Mooi meegenomen: de winnaar gaat naar huis met een prijzenpot van maar liefst een half miljoen euro. En daar kan Blaaser, mocht ze winnen, nog genoeg sexy setjes van aanschaffen. Zet ’m op, Gaby!

Entertainment
  • Instagram
  • NL Beeld / Patrick van Emst