Entertainment

Eerste beelden: Tatjana Šimić (62) kruipt na 16 jaar opnieuw in de rol van Kees Flodder

Daar is ze weer hoor: Tatjana Šimić als Kees Flodder. En goed nieuws, want door deze beelden weten we dat het filmen ein-de-lijk van start is gegaan.

Redactie Panorama
1 minuut
Tatjana Šimić

In de jaren 90 maakte filmmaker Dick Maas de televisieserie Flodder tot een regelrechte hit. We zagen de iconische familie regelmatig op de beeldbuis verschijnen: de filmmaker maakte namelijk 62 afleveringen en drie films over de asociale familie Flodder, met Tatjana in de rol van Kees Flodder.

In november 2024 werd bekendgemaakt dat Flodder terugkeert op de Nederlandse televisieschermen in de vorm van een spin-off. De naam? Kees Flodder. En dan niet de mannelijke Kees, maar Šimić in de hoofdrol.

Tatjana wist in het verleden al menig mannenhart te stelen met haar iconische scène: “Buurman, wat doet u nu?” en is nu, na zestien jaar, terug van weggeweest.

Een fanaccount van wijlen Coen van Vrijberghe de Coningh, die Johnnie Flodder speelde, deelt bovenstaande beelden waarop we de inmiddels 62-jarige Šimić weer in de huid van Kees zien kruipen.

Hoe de nieuwe Flodder-spin-off gaat worden, is nog een groot raadsel. Tatjana liet zich er eerder over uit bij Radio 538, maar hield het spannend: “Het gaat om Kees, maar de rest mag ik niet verklappen. Want er zitten nog meer verrassingen in.”

Of er nog meer oude personages terugkeren, is dan ook nog maar de vraag. De beelden van Tatjana verklappen in ieder geval al dat Kees niet ineens een deftig dametje is geworden. De blonde Flodder-telg heeft gewoon weer lekker haar panterprintje uit de kast getrokken — precies zoals we haar kennen. Dat belooft veel goeds.

Facebook NL Beeld / Patrick van Emst