Iedere dag het nieuws dat echte mannen interesseert

Max Verstappen is vader geworden! En het is een...

De vriendin van Max Verstappen, Kelly Piquet, heeft een potentieel racemonstertje op de wereld gezet.

Verstappen

Afgelopen december werd duidelijk dat Kelly Piquet zwanger was. "Mini Verstappen-Piquet onderweg", luidde de tekst onder het blije Instagram-bericht. En inmiddels is het kindje gearriveerd. Haar naam: Lily.

"Welkom in de wereld, lieve Lily. Onze harten zijn voller dan ooit - je bent ons beste cadeau", schrijft Verstappen in een post op sociale media. "We houden heel veel van je."

Miami

Door alle baby-ontwikkelingen miste Verstappen het persmoment in Miami, waar komende zaterdag en zondag een sprintrace en de normale race worden gereden. De regerend wereldkampioen bleef langer in zijn woonplaats Monaco omdat Piquet op het punt stond om te bevallen.

Op donderdag liet Red Bull Racing echter al weten dat Max wel bij de eerste vrije training op vrijdag aanwezig zou zijn. Bovendien heeft Verstappen eerder al een keer laten weten dat hij geen race over zou slaan, ook niet als zijn kind geboren zou worden. De Nederlander staat op dit moment op de derde plaats in het wereldkampioenschap, twaalf punten achter McLaren-coureur Oscar Piastri, dus elke race telt.

Racefamilie

Piquet en Verstappen ontmoetten elkaar voor het eerst in 2016, maar dat leidde niet direct tot een relatie. Verstappen was pas 19 en Piquet zo'n 9 jaar ouder. Niet veel later sloeg Kelly de Russische Formule 1-coureur Daniil Kvjat aan de haak, met wie ze in 2019 ook een dochter kreeg.

In 2020 vonden Piquet en Verstappen elkaar alsnog. Zij was inmiddels weg bij Kvjat en hij was blijkbaar ook wel toe aan een stabiele relatie. En dus sloegen de twee aan het daten. Met succes, want inmiddels is het stel al bijna vijf jaar bij elkaar en in die vijf jaar werd Verstappen maar liefst vier keer wereldkampioen. Over goede invloed gesproken.

Sowieso heeft Piquet wel wat met racen, aangezien ze de dochter is van Nelson Piquet. De Braziliaanse oud-Formule 1-coureur pakte in 1981, 1983 en 1987 de wereldtitel. Tel daar het succes van Max bij op en het kan haast niet missen dat de nieuwe Verstappen-Piquet-telg prijzen gaat pakken in de toekomst.

Sport
  • AD
  • NL Beeld / Action Press