/https%3A%2F%2Fcdn.pijper.io%2F2025%2F04%2FSvLBURwAA1RqeA1743679536.jpg)
De 46-jarige blondine is het nichtje van de legendarische Johan Cruijff en had in het verleden relaties met onder meer Ruud Gullit - de scheiding leverde haar de nodige miljoenen op - kickbokser Badr Hari en zakenman Morad Izemrane. Tegenwoordig gaat Estelle solo door het leven, maar ze is naar eigen zeggen wel weer toe aan wat mannelijk gezelschap.
Dat betekent echter niet dat ze in zee gaat met de eerste de beste Tinder-match, zo stelt ze in weekblad Weekend. Haar prins op het witte paard moet charisma hebben en schoon, ondernemend en lief zijn, aldus Cruijff. "En ik vind het heel fijn dat als je in een relatie zit, je elkaar vrijlaat, maar ook versterkt."
Afknappers
Prima allemaal, maar de blondine deelt direct ook een paar afknappers. Estelle: "Ik heb mannen gehad die, zodra ze hun gezicht wasten, mijn spiegel helemaal nat achterlieten. Wie wast zo zijn gezicht? En waarom? Vrouwen doen dat niet, die wassen netjes hun gezicht en hebben een speciaal handdoekje voor hun huid om te deppen. Maar een man pleurt het handdoekje op de grond. Dat ik denk: hoe kan dat?"
Een natte spiegel... Een handdoekje op de vloer... Als dat de rode vlaggen zijn, haakt 99,99% van mannelijk Nederland natuurlijk af. Al zorgt haar volgende onthulling wellicht wel weer voor interesse. Estelle houdt namelijk niet van vieze dingen, met uitzondering van de slaapkamer. "Dirty seks" is wel haar ding.
De slaapkameravonturen deelt ze vervolgens met haar vriendinnen, waarbij zowel de kunsten van de man in kwestie als de grootte van zijn gereedschap wordt besproken. Estelle lijkt wat dat laatste betreft niet zo kieskeurig te zijn. Of zoals ze het zelf zegt: "Een grassprietje kriebelt ook.
- Weekend
- NL Beeld / Patrick van Emst