In een Rotterdamse rechtszaal heeft een getuige, Marvin M., die bovendien de neef is van het slachtoffer, hoofdverdachte Christopher L. (32) aangevallen. Hij vloog L. bij binnenkomst direct aan en zou hem in een wurggreep hebben genomen. De man is daarop geboeid en afgevoerd door de aanwezige parketpolitie.
Drugsdeal
In de zaak waar het om gaat staan Christopher L. en Ruchelo C. (33) terecht voor de dood van Siki Martina (31). De Rotterdamse muziekproducer werd in juli 2022 doodgeschoten. Dat gebeurde bij metrostation Coolhaven in Rotterdam-West. De schietpartij ontstond tijdens een drugsdeal rondom 1 kilo MDMA, aldus justitie.
De deal liep uit op een schietpartij nadat Siki Martina zou hebben gezegd dat de drugs nep waren. Wie verantwoordelijk is voor het dodelijke schot is niet duidelijk.
Tijdens de deal zat de neef van het slachtoffer bij hem in de auto. Tijdens de zitting werd hij opgeroepen als getuige, maar Marvin M. is zelf ook verdachte. Hij schoot volgens het OM terug op de dag van het drama. Daar staat hij op 10 november voor terecht.
- Misdaad
- AD
- NL Beeld / Proshots