Vanouds

Max blaast twintig kaarsjes uit en kijkt naar zijn hoogtepunten (VIDEO)

Max Verstappen is vandaag dan toch echt tiener af. De Nederlander mag vandaag twintig kaarsjes uitblazen op zijn verjaardagstaart en misschien een pole-position vieren..

Redactie Panorama
1 minuut
https://cdn.pijper.io/core/panorama-fallback2.png

Al te veel bezoek voor zijn verjaardag hoeft Max niet te verwachten in Maleisië want de twintiger moet zich natuurlijk optimaal voorbereiden op de grand prix van Maleisië. Terugkijken naar zijn hoogtepunten tot nog toe is natuurlijk de optimale voorbereiding en dus helpen wij Max vandaag een handje. 

Inmiddels lijkt Verstappen al helemaal vastgeroest bij Red Bull Racing, maar in 2015 begon de toen pas zeventienjarige Max bij Torro Rosso. Hij selecteerde zijn vijf mooiste inhaalmoeuvres van dat jaar. 

Natuurlijk begon Max in 2016 nog bij Torro Rosso, maar na de wat tegenvallende prestaties van Daniil Kyvat promoveerde Max voor de grand prix van Spanje naar Red Bull. De rest is geschiedenis. 

Toch was dat jaar de koek nog niet op want Verstappen liet nog meer mooie dingen zien in de RB12. Eentje waar wij nog steeds eindeloos naar kunnen kijken is de grand prix van Brazilië in 2016. 

2017 is natuurlijk nog niet echt het jaar waar Max op gehoopt had, maar zijn eerste ronde in China was wel om je vingers bij af te likken.