De drie andere passagiers van het bestelbusje raakten zwaargewond. Ook de vrachtwagenchauffeur raakte zwaargewond. Hij zat bekneld in zijn cabine, maar is bevrijd en naar het ziekenhuis gebracht.
De N270 is een tweebaansweg waar ingehaald mag worden. Of het ongeluk ook is veroozaakt door een inhaalactie doet de politiie geen mededelingen over. Door het ongeluk is de N270 in beide richtingen afgesloten. Volgens de politie blijft de weg tot minimaal 21.00 uur afgesloten.
Inmiddels duidelijk dat vier inzittenden van de bestelbus zijn overleden. Er zijn ook meerdere zwaar gewonden, waaronder vrachtwagenchauffeur. Zat bekneld en is net bevrijd. Hulpdiensten met man en macht aan het werk. De #N270 is volledig afgesloten, kies andere route.
— Politie Oost-Brabant (@politieob) March 19, 2018