De Griekse competitie komt niet in het nieuws vanwege de kwaliteit op het veld, maar juist de zaken die niets met het voetbal te maken hebben. Vandaag was het de beurt aan de topclub Olympiakos. Eigenaar Evangelos Marinakis is het slechte spel van zijn hele team zo zat, dat hij ze naar huis heeft gestuurd. Het seizoen zal worden afgemaakt door een jeugdteam.
Verwende knapen
“Ik heb jullie lang genoeg getolereerd. Ga nu maar op vakantie. Ik heb miljoenen aan jullie betaald en drie coaches ontslagen, maar uiteindelijk ligt het aan jullie. Jullie geven meer om dure auto’s en huizen dan de club”, tierde de eigenaar. De club werd de afgelopen zeven jaar kampioen, maar staat nu derde in de competitie. Het lijkt onwaarschijnlijk dat ze de titel zullen prolongeren.
@backlink(170383)
Pistool
Een aantal weken geleden kwam de Griekse competitie ook al om een opmerkelijke reden in het nieuws. De eigenaar van Paok Saloniki kwam het veld op met een pistool omdat hij het niet eens was met een beslissing van de scheidsrechter. De man werd geschorst en de competitie lag een aantal weken stil vanwege het incident.