Entertainment

Schoten gelost bij mogelijke ontvoering in Den Haag

Bij een schietpartij in Den Haag woensdagavond zou een onbekend persoon met geweld in een auto zijn geduwd en meegenomen. Dat meldt Omroep West.

https://cdn.pijper.io/core/panorama-fallback2.png

Rond 21.45 uur klonken volgens een verslaggever van Omroep West zeker drie knallen. Het is onbekend of daarbij gewonden zijn gevallen. De politie wilde alleen bevestigen dat er meerdere schoten zijn gelost.

Ontvoering

Een getuige heeft na de schietpartij twee auto’s zien wegrijden. Volgens de regionale website Regio 15 zou het gaan om een Mercedes en een Volkswagen Golf. Volgens meerdere getuigen zou er een persoon met geweld zijn meegenomen in een auto. Daarover heeft de politie geen mededelingen gedaan.

Update: De politie heeft woensdagavond in Wassenaar een 27-jarige man en een 39-jarige man aangehouden die mogelijk betrokken zijn bij de ontvoering en/of de schietpartij.