Sport

Real doet vertrouwen op tegen Celta

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft zich hersteld van de nederlaag van afgelopen woensdag tegen Sevilla (2-3). De ploeg van coach Zinédine Zidane, die zich voorbereidt op de finale van de Champions League tegen Liverpool op 26 mei, won in Bernabéu met 6-0 van Celta de Vigo.

Redactie Panorama
https://cdn.pijper.io/core/panorama-fallback1.png

Bij Real ontbrak nog altijd de licht geblesseerde Cristiano Ronaldo. Zidane bracht tegen Celta verder grotendeels het eerste elftal op het veld met Toni Kroos, Luka Modric, Gareth Bale, Marcelo en Raphaël Varane. Die ontbraken allen tegen Sevilla.

De thuisploeg had na ruim een half uur al een comfortabele voorsprong van 3-0. Bale was goed voor twee treffers in de 13e en 30e minuut. Isco maakte vlak daarop de 3-0. De Marokkaanse verdediger Achraf Hakimi schoot in de tweede helft de 4-0 binnen. Na het eigen doelpunt van Sergi Gómez zorgde Kroos voor de 6-0-eindstand