Iedere dag het nieuws dat echte mannen interesseert

JIT wil meer info over Russische 53e brigade

BUNNIK (ANP) - Het Joint Investigation Team (JIT) wil meer informatie over de 53e brigade van het Russische leger en vraagt mensen die meer weten, zich te melden. De raketinstallatie waarmee het toestel werd neergehaald, was van deze brigade, zo heeft onderzoek uitgewezen.

https://cdn.pijper.io/core/panorama-fallback1.png

Het onderzoeksteam dat het neerhalen van vlucht MH17 onderzoekt, heeft vier vragen. Wie maakte deel uit van de bemanning? Met welke instructie ging die bemanning op pad op de dag van de crash? Wie was verantwoordelijk? En wie heeft meer informatie over procedures en verantwoordelijkheden binnen de brigade?

Het onderzoeksteam hoopt op reacties van mensen die op een of andere manier betrokken zijn geweest bij het gebruik van de Buk-lanceerinstallatie.