Iedere dag het nieuws dat echte mannen interesseert

Red Bull domineert eerste training Monaco

Max Verstappen heeft in de eerste vrije training voor de Grote Prijs van Monaco de tweede tijd neergezet. De Nederlandse coureur van Red Bull moest op het smalle stratencircuit alleen zijn Australische teamgenoot Daniel Ricciardo voor zich dulden.

https://cdn.pijper.io/core/panorama-fallback2.png

De Red Bull-coureurs toonden aan dat hun bolide uitstekend uit de voeten kan op het bochtige en smalle circuit in het prinsdom.  Ricciardo was de beste in 1.12,126, het snelste rondje van Verstappen ging in 1.12,280. 

Hamilton

Lewis Hamilton, de regerend wereldkampioen en leider in de WK-stand, eindigde in zijn Mercedes als derde (1.12,480). De Ferrari-coureurs Sebastian Vettel en Kimi Räikkönen klokten respectievelijk de vierde en vijfde tijd. Beiden waren ruim acht tienden van een seconde langzamer dan Ricciardo. Later op donderdag volgt de tweede training.