Iedere dag het nieuws dat echte mannen interesseert

Kendra Wilkinson pakt spullen na scheiding

LOS ANGELES - Voormalige Playboymodel Kendra Wilkinson zit middenin de verhuizing na haar scheiding van Hank Baskett. Ze documenteert haar verhuizing via Instagram Stories.

https://cdn.pijper.io/core/panorama-fallback1.png

"Ik ben maar begonnen met het pakken van mijn spullen. Meer pijn kan mijn hart niet aan. Ik heb vandaag behoefte aan gebeden en kracht. Ik heb zo hard gewerkt voor mijn huis'', schreef het 32-jarige model bij een foto van een lege verhuisdoos.

Kendra was jarenlang één van de vriendinnen van Hugh Hefner en vormde met Holly Madison en Bridget Marquardt vijf seizoenen lang The Girls Next Door in de gelijknamige realityserie, die in Nederland te zien was als The Girls Of The Playboy Mansion.

"Ik probeer er maar het beste van te maken in het leven", zegt ze. "Ik ben teleurgesteld omdat de wereld waarvan ik dacht dat die voor altijd zou blijven nu tot een einde komt. Ik ben niet perfect in de manier waarop ik met pijn omga, maar ik word sterker. Mijn kinderen, vader, moeder, vrienden en therapie helpen daarbij. Ik ben in staat om binnenkort weer te kunnen ademhalen."

In april dit jaar bevestigde Kendra Wilkinson de scheiding. Wilkinson en Baskett trouwden in 2009. Ze hebben een zoon en een dochter.