Iedere dag het nieuws dat echte mannen interesseert

Tunesië met weer een andere doelman

SARANSK (ANP/DPA) - Tunesië moet in de derde en laatste groepswedstrijd op het WK voetbal alweer een andere doelman opstellen. Na het uitvallen van eerste keeper Mouez Hassen in de eerste wedstrijd tegen Engeland met een schouderblessure, is ook tweede keus Farouk Ben Mustapha niet meer inzetbaar. Hij heeft een knieblessure opgelopen tijdens de training en kan donderdag niet meedoen tegen Panama.

https://cdn.pijper.io/core/panorama-fallback1.png

Vermoedelijk staat derde doelman Aymen Mathlouthi tussen de palen, maar bondscoach Nabil Maaloul kan ook nog de inderhaast ingevlogen vierde doelman Ben Cherifia opstellen.

Het duel tussen Tunesië en Panama heeft geen betekenis meer voor het toernooi. Beide landen zijn na twee nederlagen al uitgeschakeld.