Sport

Robben met Bayern onderuit tegen Juventus

PHILADELPHIA (ANP/DPA) - Bayern München heeft de eerste oefenwedstrijd tijdens een trainingskamp in de Verenigde Staten verloren. De Duitse kampioen moest in Philadelphia zijn meerdere erkennen in de Italiaanse titelverdediger Juventus: 0-2. Middenvelder Andrea Favilli maakte in de 32e en 40e minuut de doelpunten voor Juventus, waar nieuweling Cristiano Ronaldo nog ontbrak.

Redactie Panorama
https://cdn.pijper.io/core/panorama-fallback1.png

Arjen Robben deed bij Bayern München de tweede helft mee. De voormalig international van Oranje nam in de rust de plek in van Serge Gnabry. Bayern is naar de Verenigde Staten gegaan zonder de spelers die deze zomer meededen aan het wereldkampioenschap in Rusland.

Bayern speelt zaterdag in Miami het tweede oefenduel. Dan is Manchester City, van oud-Bayerncoach Pep Guardiola, de opponent.