/https%3A%2F%2Fcdn.pijper.io%2Fcore%2Fpanorama-fallback2.png)
Rolstoel
De man in een gemotoriseerde rolstoel bij het metrostation Columbia Heights kwam uit de metro en wachtte bij de lift om naar beneden te kunnen. Na te hebben gewacht op de lift, koos hij uiteindelijk voor de roltrap.
Roltrap
Volgens getuigen hield de man de roltrap vast en kwam hij uiteindelijk boven terecht. Maar daar ging het mis. De rolstoel viel om net voordat hij van de trap was. Als gevolg landde de man dertig meter verder, beneden op de grond. De rolstoeler werd met een ambulance naar het ziekenhuis gebracht en overleed daar uiteindelijk aan zijn verwondingen, meldt het Amerikaanse Fox 5.
Haperende lift
Volgens de autoriteit die de metrostations beheert was de lift op dat moment in gebruik, maar social mediagebruikers werken de liften op het station regelmatig niet. Zij denken dat de man er genoeg van had dat hij maar de roltrap nam. “Ik weet niet of de lift het deed, maar soms lijkt het wachten eeuwig te duren, terwijl je haast hebt.”