Briefjes
Toen de pinstoring bij het Emmense tankstation vannacht begon zijn er op alle pompen briefjes geplakt met het bericht dat er alleen contant betaald kon worden. Medewerker Willy Pruisman begon om zeven uur vanmorgen en ook toen was het probleem nog niet opgelost.
Rijbewijs
Voor de mensen die geen cash op zak hadden konden onderpand achterlaten en later terugkomen om af te rekenen. “De meeste mensen laten een paspoort of identiteitsbewijs achter. Een rijbewijs mag natuurlijk niet”, lacht Willy. Toch was er één automobiliste die een alternatief had bedacht, zij wilde graag haar trouwring en verlovingsring als borg achterlaten.
Ophalen
“De vrouw vond dat een beter idee. Ze komt haar sieraden in de loop van de dag weer ophalen.” Willy checkte wel nog even of de vrouw echt waarde hechtte aan haar ringen. “Ik vroeg voor de zekerheid of ze niet gescheiden was en de twee exemplaren hier gewoon achter zou laten, maar de vrouw beloofde echt terug te komen.