Oliva
Maradona zag het allemaal nog zo mooi voor zich: trouwen met de 28-jarige Rocio Oliva. Aan dat geluk komt echter een eind, want zijn verloofde wil niet met hem in het huwelijksbootje stappen. Erger nog, Argentijnse media melden zelfs dat de relatie tussen de twee voorbij is.
Maradona
De Argentijnse stervoetballer van weleer is zelfs uit zijn villa geschopt door de 28-jarige, terwijl het huis in villawijk Bella Vista in Buenos Aires van hem is. Zijn inmiddels ex wil het optrekje namelijk niet verlaten. De vrouw is een ex-profvoetballer die voor verschillende clubs in Argentinië heeft gespeeld.
@backlink(241519)
Mexico
Oliva liet in een tv-programma weten weer single te zijn. Het paar zou het hele weekend ruzie hebben gehad. “Ze wil onder geen beding terug naar Mexico. Ze wil in Argentinië blijven”, meldde een van de presentatoren. De Argentijnse oud-voetballer is op dit moment trainer van de Mexicaanse club Doradoas de Sinaloa en is daarom vaak ook in Mexico. Wellicht heeft dat de relatie naar de knoppen geholpen.
:max_bytes(70000)/%23source%2Fpanorama%2Fuploads%2F2018%2F11_november%2Fmaradona_oliva_2.jpg)
Trouwen
In juli leek het nog koek en ei tussen de twee. Maradona gaf Oliva een verlovingsring nadat hij haar al vier jaar eerder ten huwelijk vroeg.