De oud-aanvoerder van het Nederlands elftal arriveerde vrijdag in China. Zijn zaakwaarnemer verwacht dat hij zaterdag rond 03.00 uur Nederlandse tijd wordt gepresenteerd.
De 44-jarige Van Bronckhorst heeft Jean-Paul van Gastel als zijn assistent gekozen. De twee werkten succesvol samen bij Feyenoord. Van Bronckhorst verliet afgelopen zomer de Rotterdamse club met een landstitel en twee KNVB-bekers.
The City Group
Van Bronckhorst werkte de afgelopen maanden voor de The City Group, waar clubs als Manchester City, New York City FC en Melbourne City FC onder vallen. Guangzhou R&F hoort niet bij dat concern en werkt op het gebied van jeugdopleiding samen met Ajax. Het stadion op het jeugdcomplex draagt de naam van Edwin van der Sar, de huidige algemeen directeur van de kampioen uit Amsterdam.
Stojkovic was sinds 2015 hoofdtrainer van Guangzhou R&F, dat het afgelopen seizoen als twaalfde in de hoogste Chinese competitie eindigde.